Schließen

komfortabelUnterkunft

Unterkunft *** Schwejk Bublava

Babyfreundliches Hotel

Pobyt v našem rodinném hotelu Švejk Bublava Vám zpříjemní ubytování v prostorných, moderně vybavených a především pohodlých pokojích, stejně jako bohatá nabídka sportovních i turistických aktivit. Samotné pokoje jsou nově vybaveny moderním a především velice pohodlným nábytkem. Dobré klima a skvělé antialergické madrace, dopřejí odpočinek Vašemu tělu při aktivní dovolené i romantickém lenošení. Pokoje mají samozřejmě prostor k posezení, jsou pokryty signálem WiFi zdarma a moderní ploché TV sety Vám dovolí sledovat české i satelitní kanály. Díky úplnému oddělení lůžkové části od restaurace, nebudete nikdy rušeni hlukem či jinými hosty restaurace. Přijed´te si odpočinout!

Hotel für Kinder

Ano, hotel restaurant Švejk nabízí bezpochyby v současné době jedno z nejlepších míst pro trávení dovolené s dětmi. Naše pokoje jsou vybaveny novým nábytkem i antialergickými polštáři a přikrývkami.Do každého pokoje je možné umístit ještě dětskou postýlku. Do některých pak i přistýlku pro větší dítě. Hotel disponuje 2 samostatnými dětskými hřišti v návaznosti na hotelovou zahrádku a hlídání dětí tak nikdy nebylo pohodlnější. Při nepřízni počasí je připravena mobilni vnitřní herna s malým kinem, která je umístěna uprostřed tanečního sálu a Vy můžete tedy v pohodlí s přáteli u dobrého jídla dohlížet na své děti. Vnímame koncept baby friendly hotelu, jako místa, kde mohou rodiče relaxovat, ale nevzdávat se dohledu nad jejich dětmi. Baby friendly hotel Švejk na Bublavě Vaší rodině rád umožní se bavit podle svého společně s dětmi. Vyběr naší kuchyně je vhodný pro ty nejmenší strávníky, stejně jako upracované tatínky a zdravě žijící maminky. Samozřejmě se rádi přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám.

Doppelzimmer

Das Hotel verfügt über insgesamt Schwejk 4 dvoulůžkovými pokoji, které jsou jako stvořené pro páry, které láká aktivní dovolená v přírodě a romantický pobyt v klidné lokalitě Bublavy. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a sprchu. Samozřejmostí jsou ručníky i toaletní potřeby na pokoji.

Samotné pokoje jsou nově vybaveny moderním a především velice pohodlným nábytkem. Dobré klima a skvělé antialergické madrace, dopřejí odpočinek Vašemu tělu při aktivní dovolené i romantickém lenošení. Pokoje mají samozřejmě prostor k posezení, jsou pokryty signálem WiFi zdarma a moderní ploché TV sety Vám dovolí sledovat české i satelitní kanály. Díky úplnému oddělení lůžkové části od restaurace, nebudete nikdy rušeni hlukem či jinými hosty restaurace. Přijed´te si odpočinout!

verdreifachen

gesamt 9 třílůžkových pokojů, kterými náš baby friendly hotel Švejk disponuje pro ubytování s dětmi, má k dispozici 3 plnohodnotná lůžka, vhodná i pro větší děti či dospělou osobu. Do většiny pak jsme schopni na přání umístit čtvrtou rozkládací postel či dětskou postýlku. Všechny pokoje v našem baby friendly hotelu jsou umístěny v prvním patře a jsou tak dobře dostupné pro dětské chůvičky. Můžete tak pohodlně relaxovat s přáteli a přitom být na dosah svým spícím dětem.

Aktivity v okolí hotelu, které jistě unaví Vaše nejmenší členy rodiny, doplňuje kvalitní vybavení pokojů s moderním nábytkem. plochou TV se satelitním příjmem a především kvalitními antialergickými madracemi. Všechny pokoje mají samozřejmě vlastní sociální zařízení se sprchou. Dětskou postýlku Vám samozřejmě rádi vč. povlečení zapůjčíme. Užijte si Vaši rodinnou dovolenou v klidném prostředí Bublavy!

Spielzimmer

Základem našeho úspěšného konceptu rodinného penzionu pro ubytování s dětmi, považujeme právě naši unikátní dětskou hernu, která je zároveň jakou si bezpečnostní zónou. Dětská herna byla umístěna přímo doprostřed hlavního sálu na Parkett. Díky mobilní konstrkuci je snadno odstranitelná pro pořádání svateb či firemních jednání.

Pokud Vás náhodou na Bublavě přepadne špatné počasí, můžete jej přečkat s dětmi právě v hlavním sále, kde z pohodlí svého stolu plného dobrého jídla a pití, můžete dohlížet na děti v bezpčné zóně herny. Prostor je stejně jako celý hotel uvnitř absolutně nekuřácký a čistý horský vzduch naopak pomáhá dětem s chronickými potížemi dýchacích cest. Vnitřní herna s nafukovacím skákacím hradem je vhodná pro 110 dětí v rozmezí věku 212 let. Společně prožívaná dobrodružství ve vnitřní herně zabaví Vaše děti na dlouhé hodiny a Vám dopřeje zasloužený rodinný odpočinek.

außerhalb Spielplatz

Pro pohodlí Vaší letní dovolené s dětmi jsou Vám k dispozici hned dvě venkovní dětská hřiště, kde se Vaše ratolesti zabaví na celé hodiny. Nové a rozsáhlé hřiště bylo vystavěno nově v roce 2012v klidném a bezpčném prostředí z druhé strany hotelu a původní hřiště bylo opticky zpřístupněno posezení u Restaurant Gärten.

 jetzt für kleine Kinder, können Sie feststellen, 3 pískoviště, pro větší pak houpačky, prolézačkyein velkou trampolínu. Můžete tak z pohodlí restaurace se zahrádkou dohlížet na dětské hříště a bezpečí Vaších dětí. Speciálně upravená kuchyně pro naše nejmenší hosty, Vám pak dovolí strávit v okolí hotelu pohodlně klidně celý den, aniž by jste pocítili pocit únavy či nudy. Při nepřízni počasí je Vám samozřejmě k dispozici naše Spielzimmer, nebo atrakce v okolí.

Ideal für Kinder
stilvolle Unterkunft
Restaurant
Spielplatz
Das Skigebiet 100 m
ideale Lage
Wir organisieren Hochzeiten
Firmenveranstaltungen
Wifi Kostenlos
Radtourismus
Hunde nicht erlaubt
Parkplatz

Nachrichten z Bublavy

Galerie

Menü

1. CAPRESE109, -
Mozzarella mit Tomaten, frischem Basilikum und Olivenöl extra vergine
Mozzarella mit Tomaten, frischem Basilikum und Olivenöl extra vergine
2. CARPACCIO BEEF199, -
Marinierte Rinderfilet mit frischem Parmesan, Rucola, Zitrone, Basilikum-Pesto und Parmesan
Marinierte Rinderfilet mit frischem Parmesan, Rucola, Zitrone, Basilikum-Pesto und Parmesan
3. BRUSCHETTE MIT GEMÜSE INSALLATA129, -
Selbst gemachtes geröstetes Brot mit Tomaten, Zwiebeln, Knoblauch, Avocado, Chili, Limettensaft, Olivenöl und Parmesan
Selbst gemachtes gebackenes Brot mit Tomaten, Zwiebeln, Knoblauch, Avocado, Chili, Limettensaft, Olivenöl und Parmesan
4. CUT BEEF249, -
Dünne Scheiben Rinderfilet serviert auf heißer Eisenpfanne mit Rosmarin, Rucola und Olivenöl
Dünne Scheiben Rinderfilet serviert auf heiße Pfanne aus Gusseisen mit Rosmarin, Rucola und Olivenöl
5. TARTAR LACHSEN189, -
Frisch gehackter Lachstatar mit roten Zwiebeln, Kapern, Dijon-Senf, Orangensaft, Wachtelei, Rucola, Paprika und geröstetem Baguette
Frischer Lachs-Tartar mit roten Zwiebeln, Kapern, Dijon-Senf, Orangensaft, Wachtelei, Rucola, Paprika und geröstetem Baguette
6. MIXED APPETIZER ITALIAN309, -
Eine Platte der italienischen Delikatessen - Rindfleisch carpaccio, Schinken mit Melone, bruschetta con verdure di insall, italienische Wurst Ventricina, Gorgonzola, Parmesan-Käse, caprese, Oliven, getrockneten Tomaten, Kapern, Artischocke, arugula und hausgemachte italienische Brot
Italienischer Gourmet-Teller - Rindfleisch-Carpaccio, Parmaschinken mit Melone, Bruschetta con insallata di verdure, italienischer Salami ventricina, Gorgonzola, Parmesan, Caprese, Oliven, getrockneten Tomaten, Kapern, Artischocken, Rucola und hausgemachtem italienischem Brot
7. gamberi SCHATTIERT209, -
Marinierte Garnelen in Ingwer, Chili, Koriander und Knoblauch, serviert auf einer heißen Pfanne mit Salat „Red chard“ und Olivenöl
Shimps mariniert in Ingwer, Chili, Knoblauch und Koriander, serviert auf heißer Eisenpfanne mit „Red chard“ Salat und Olivenöl8. Tomatensuppe69, -
Empfindliche Tomatensuppe mit Mozzarella und Basilikum
Tomatensuppe mit Mozzarella und Basilikum
9. MINESTRONE79, -
Traditionelle italienische Gemüsesuppe
Traditionelle italienische Gemüsesuppe
10. Suppe mit Meeresfrüchten189, -
Reiche mediterrane Suppe mit Garnelen, Muscheln, Lachs und Gemüse, serviert mit geröstetem Baguette
Reiche mediterrane Suppe mit Garnelen, Muskeln, Lachs und Gemüse serviert mit knusprigem Baguette