Close

Akcena klíč

Hotel*** Švejk Bublava

Ať potřebujete zařídit malou rodinou oslavu narozenin, velkou svatbu nebo firemní teambuilding, u Švejka najdete vhodný prostor a k tomu všechny potřebné služby. K dispozici je restaurace pro 60 osob, letní zahrádka s 80 místy nebo velký taneční sál, který pojme 120 lidí. Catering upravíme dle potřeb, třeba lehké občerstvení nebo slavnostní hostinu o několika chodech. 

K dispozici máme velkoplošnou projekci, ozvučení celého sálu, možnost uspořádat sezení dle potřeby pro svatbu i konferenci a prostornou hernu přímo v sále pro zabavení dětí. 

Zahrádka a okolí hotelu nabízí dostatek prostoru pro svatby pořádané pod širým nebem, z jistotou prostorného sálu a zázemí pro případ špatného počasí. Sportovní aktivity v okolí zajistí zábavu na firemním teambuildingu nebo třeba třídním srazu. 

Akce dle Vašich představ

Ozvěte se nám a společně naplánujeme jakoukoliv akci přesně dle vašich potřeb. Máte-li přesnou představu, přizpůsobíme vám naše služby, pokud potřebujte poradit, máme bohaté zkušenosti s pořádáním všech typů akcí.

  Jak vás kontaktujeme? Prozraďte nám svůj e-mail, telefon nebo obojí?

  Ideální pro děti
  Stylové ubytování
  Restaurace
  Dětské hřiště
  Lyžařský areál 100m
  Ideální poloha
  Pořádáme svatby
  Firemní akce
  Wifi Free
  Cyklo turistika
  Psi dovoleny
  Parkoviště

  Galerie