Close

PohodlnéUbytování

Ubytování*** Švejk Bublava

Baby friendly hotel

Ubytování v našich moderně zařízených, prostorných dvoulůžkových a třílůžkových pokojích uspokojí rodiny s dětmi, romantické páry i účastníky skupinových akcí pořádaných v našem hotelu. 

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, novými pohodlnými antialergickými matracemi a přikrývkami a LCD televizí nabízející desítky českých i zahraničních kanálů. V celém hotelu se zdarma připojíte k internetu pomocí WiFi. V pokojích je dostatek místa pro posezení a také naprostý klid – ubytovací část je zcela oddělena od restaurace. Svůj vůz i v sezóně bez problémů zaparkujete přímo u hotelu.

Hotel pro dovolenou s dětmi

Hotel Švejk Bublava nabízí nejlepší ubytování pro rodiny s dětmi široko daleko. Do každého pokoje je možné přidat dětskou postýlku, kterou vám rádi zapůjčíme, do některých se bez problémů vejde i přistýlka pro větší dítě či dospělého. 

O zábavu dětí v hotelu a jeho okolí se postarají dvě velká venkovní hřiště s novými dřevěnými hracími prvky, skluzavkami a dostatkem houpaček. Obě hřiště jsou v dohledu z hotelové zahrádky. Velká a bezpečná vnitřní herna přímo ve velkém sále restaurace zabaví děti, zatímco si budete po obědě vychutnávat svou kávu. Prostor herny a možnost zřídit zde malé kino potěší v případě, že vás počasí přinutí trávit s dětmi delší čas pod střechou.

Celý hotel je pochopitelně nekuřácký a tak žádné dýmy nenaruší čerstvý horský vzduch. V restauraci nabízíme dostatečně široký výběr jídel vhodných pro menší i větší děti, což samozřejmě neomezuje pestré menu a nabídku dobrého piva k jídlu pro jejich rodiče.

Rezervace
Ideální pro děti
Stylové ubytování
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžařský areál 100m
Ideální poloha
Pořádáme svatby
Firemní akce
Wifi Free
Cyklo turistika
Psi dovoleny
Parkoviště

Novinky z Bublavy

Galerie

Rezervace

Plánujete pohodovou dovolenou v našem hotelu, nebo celou velkou firemní akci? Zašlete nám poptávku pomocí níže uvedeného formuláře a my vám připravíme nabídku přesně podle vFFašich představ, se speciálními slevami přímo pro vás. Můžete nám také svěřit pouze svůj rozpočet a my připravíme ten nejlepší program pro vaši dovolenou.