Close

StylováRestaurace

Restaurace*** Švejk Bublava

Baby friendly hotel

Bublavský restaurant Švejk spojuje autentickou dobovou atmosféru „za císaře pána“ se skvělým jídlem a pitím. V prostředí se stylovými výčepními stolicemi, dobovými vitrážemi, ručně vyřezávanými motivy, stylovým nápojovým sklem, porcelánem a příbory se o vás postará obsluha oděná v dobových kostýmech.

Galerie

V jídelním lístku najdete pochopitelně vynikající staročeskou kuchyni s mnoha specialitami, včetně receptur vytažených z „babiččiny krabičky“. Zvláště letní posezení na zahrádce láká na voňavé grilované steaky, hamburgery a naše vlastní uzené pochoutky. Pro větší skupinu ugrilujeme i celé sele. Pochutnají si u nás ale i milovníci lehčí středomořské kuchyně a salátů, pro děti máme jídla přesně pro jejich mlsné jazýčky.

Samozřejmostí značky Restaurant Švejk je péče o kvalitu čepovaného piva a nabízených českých vín. Denně se u nás načepují desítky i stovky půllitrů Haškova milovaného ležáku Pilsner Urquell.

Galerie
Chlouba restaurace – velký sál

Unikátní sál restaurace Švejk Bublava, který vznikl z prostoru bývalého obecního kina, je ideálním místem k pořádání koncertů, oslav, firemních rautů, svateb, seminářů nebo školení či kongresů (více v sekci Akce na klíč). K vybavení krásně zařízeného multifunkčního sálu patří i velkoplošná projekce, pódium nebo vlastní audio systém. Uprostřed sálu, v prostoru tanečního parketu, je umístěná bezpečná mobilní dětská herna, kterou lze při zvláštním využití sálu kdykoliv odstranit a udělat místo pro tanečníky nebo další stoly.

Akce na klíč

Jídelní lístek

Galerie

Ideální pro děti
Stylové ubytování
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžařský areál 100m
Ideální poloha
Pořádáme svatby
Firemní akce
Wifi Free
Cyklo turistika
Psi dovoleny
Parkoviště